| زمان بیداری | 80 ساعت تا 100 ساعت |
|---|---|
| قدرت اصلی نور | 0.74 وات |
| شار نورانی | 1000 لیتر |
| چرخه های باتری | 1000 چرخه |
| درخشان | 169 لوم |
| قدرت اصلی نور | 1.1W |
|---|---|
| مدت زمان | 16 ساعت |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| ولتاژ ورودی | AC85-265V |
| مواد | آلیاژ آلومینیوم / پلاستیک ABS |
| ضد آب | IP68 |
|---|---|
| قدرت | 1.67 وات |
| نگهدارنده لامپ قابل تنظیم | 90 درجه |
| رتبه بندی ضد آب | IP65 |
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
| خدمات | OEM/ODM موجود است |
|---|---|
| مواد | محفظه آلیاژ آلومینیوم |
| زاویه پرتو | 30 تا 120 درجه |
| لومن | 261lum |
| درجه ضد آب | IP68 |
| استفاده | روشنایی زیرزمینی، روشنایی معدن |
|---|---|
| مقاومت در برابر ضربه | تا 1.5 متر |
| مدل | لامپ |
| سطح ضد آب | IP67 |
| منبع تغذیه | باتری |
| ظرفیت باتری | 4000 میلی آمپر ساعت |
|---|---|
| لومن | 216 لوم |
| درجه IP | ضد آب IP68 |
| شماره مدل | GL2.5-C |
| زمان کار | 12 ساعت |
| روشنایی | 200 - 1000 لومن |
|---|---|
| رتبه حفاظتی | ضد آب IP68 |
| درجه ضد آب | IP68 |
| نصب و راه اندازی | سقف ، دیوار ، آویز |
| ویژگی | نشانگر قدرت کم قابل تنظیم، قابل حمل |
| قدرت | 3 وات |
|---|---|
| شار نورانی | 348lum |
| بند سر قابل تنظیم | آره |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| درجه IP | ضد آب IP68 |
| Light source | One main light two auxliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 6.8Ah rechargeable li-ion battery 18650 |
| Rated voltage | 3.7V |
| Lifespan | 100000 Hours |
| Battery cycles | 1200 cycles |
| جزئیات بسته بندی | یک لامپ و کتابچه راهنمای کاربر |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، Western Union، T/T، Paypal |
| قابلیت ارائه | 10000 PCS/ماه |
| محل منبع | چین شنژن |