| منبع نور | یک چراغ اصلی شش چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 3باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 300 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 1.1W |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| رتبه حفاظتی | ضد آب IP68 |
|---|---|
| نگهدارنده لامپ قابل تنظیم | 90 درجه |
| منبع تغذیه | باتری قابل شارژ |
| شار نورانی | 10000 لیتر |
| طول عمر | 100000 ساعت |
| فاصله پرتو | 200 متر |
|---|---|
| ویژگی | نشانگر قدرت کم قابل تنظیم، قابل حمل |
| قدرت اصلی نور | 4.4 وات |
| دمای کاری | -20 ℃ -60 |
| نوع باتری | لیتیوم یون قابل شارژ |
| نام مورد | GL8-C |
|---|---|
| رنگ | زرد |
| لومن | 261lum |
| ضد آب | IP68 |
| گارانتی | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T، وسترن یونیون، پی پال |
| قابلیت ارائه | ده هزار در ماه |
| محل منبع | چین |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |