| ظرفیت باتری | باتری LI-Ion قابل شارژ 14AH |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| قدرت نور اصلی | 4.07W |
| نورانی | 530lum |
| روشنایی | 9000 لوکس - 20000 لوکس - 25000 لوکس |
| دمای کار | -20 تا 50 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| مواد | کامپیوتر |
| روشنایی نور اصلی | 5000 لوکس |
| نور اصلی روشن است | 96 LUM |
| طول عمر LED اصلی | 100000 ساعت |
| Battery Capacity | 14Ah rechargeable li-ion battery |
|---|---|
| Rated Voltage | 3.7V |
| Power of main light | 4.07W |
| Illuminous | 530lum |
| Brightness | 9000lux - 20000lux - 25000lux |
| کاربرد | معدن ، ساخت و ساز ، سایت های صنعتی |
|---|---|
| نوع باتری | لیتیوم یون |
| ضمانت | 2 سال |
| مدت زمان اصلی LED | ساعت 16-18 |
| جا لامپ قابل تنظیم | 90 درجه |
| استفاده | صنعتی ، آتش نشانی |
|---|---|
| زمان کار مداوم | 15 ساعت |
| مدل شماره | GLC-6 متر |
| طول عمر | 100000 ساعت |
| ضد شوک | بله |
| مدت زمان | 16 ساعت |
|---|---|
| ضمانت | 3-5 سال |
| دمای رنگ | 5000-6500k |
| کاربرد | صنعت معدن |
| نورانی | 216lum |
| ظرفیت باتری | 6باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
|---|---|
| عمر باتری | 1200 چرخه |
| ولتاژ ورودی | AC85-265V |
| درخشان | 232lum |
| نوع نصب | سوار بر سقف |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T ، Western Union ، PayPal |
| قابلیت ارائه | ده هزار در هر مونت |
| محل منبع | چین |
| عمر باتری | 1200 چرخه |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | AC85-265V |
| حالت روشنایی | 2 حالت نورپردازی Work-aux |
| ولتاژ | AC100-240V |
| شار نورانی | 1000 لیتر |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T، وسترن یونیون، پی پال |
| قابلیت ارائه | ده هزار در ماه |
| محل منبع | چین |