| زمان اجرا | 13 - 15 ساعت |
|---|---|
| جریان نور اصلی | 600mA-800mA-1100mA |
| ولتاژ | AC100-277V |
| زمان شارژ | 6 ساعت |
| درخشان | ۲۳۲ لیم |
| رتبه بندی IP | IP65 |
|---|---|
| نصب و راه اندازی | سقف ، دیوار ، آویز |
| کای | RA> 80 |
| برنامه | صنعت معدن |
| لومن | 232 |
| دمای کاری | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مواد | کامپیوتر |
| روشنایی نور اصلی | ۲۳۰۰۰ لوکس |
| نور اصلی روشن است | 528 لیتر |
| طول عمر LED اصلی | 100000 ساعت |
| درجه IP | ضد آب IP68 |
|---|---|
| درجه ضد آب | IP68 |
| قدرت اصلی نور | 0.74 وات |
| قدرت | 10W-100W |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| مدت زمان روشنایی | 12 ساعت |
|---|---|
| چرخه های باتری | 1000 چرخه |
| ضد شوک | بله |
| برنامه | معدن ، ساخت و ساز ، صنعتی |
| روشنایی نور اصلی | ۲۳۰۰۰ لوکس |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T، وسترن یونیون، پی پال |
| قابلیت ارائه | ده هزار در هر مونت |
| محل منبع | چین |
| ظرفیت باتری | باتری LI-Ion قابل شارژ 14AH |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| قدرت نور اصلی | 4.07W |
| نورانی | 530lum |
| روشنایی | 9000 لوکس - 20000 لوکس - 25000 لوکس |
| درجه روشنایی | 15000 لوکس-25000 لوکس |
|---|---|
| جریان نور اصلی | 800 میلی آمپر |
| لومن | 348 لوم |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| وزن | 480 گرم |
| دمای کار | -20 تا 50 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| مواد | کامپیوتر |
| روشنایی نور اصلی | ۲۳۰۰۰ لوکس |
| نور اصلی روشن است | 528 لوم |
| طول عمر LED اصلی | 100000 ساعت |
| دمای کار | -20 تا 50 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| مواد | کامپیوتر |
| روشنایی نور اصلی | ۲۳۰۰۰ لوکس |
| نور اصلی روشن است | 264 لوم |
| طول عمر LED اصلی | 100000 ساعت |