| دمای کار | -20 تا 50 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| مواد | کامپیوتر |
| روشنایی نور اصلی | ۲۳۰۰۰ لوکس |
| نور اصلی روشن است | 264 لوم |
| طول عمر LED اصلی | 100000 ساعت |
| نام محصول | چراغ سر معدن KL5LM |
|---|---|
| ویژگی های ایمنی | حفاظت از شارژ بیش از حد، محافظت از مدار کوتاه |
| لومن | ۲۱۶ لومن |
| وزن | 418 گرم |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر |
| ظرفیت باتری | باتری LI-Ion قابل شارژ 14AH |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| قدرت نور اصلی | 4.07W |
| نورانی | 530lum |
| روشنایی | 9000 لوکس - 20000 لوکس - 25000 لوکس |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| منبع نور | 1 عدد چراغ اصلی و 2 عدد چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 7000 میلی آمپر ساعت قابل شارژ باتری 18650 لی-یون |
| حالت های نورپردازی | دارای محور |
| جریان عملیاتی LED | 520mA-1200MA-200MA |
| روشنایی | 12000LUX-23000LUX-1500LUX |
| منبع نور | LED، نور اصلی و چراغ کمکی |
|---|---|
| نوع باتری | 10باطری لیتیوم یون قابل شارژ |
| نوع | چراغ های جلو |
| رتبه IP | IP68 |
| گارانتی (سال) | 1 |
| منبع نور | LED، نور اصلی و چراغ کمکی |
|---|---|
| نوع باتری | 10باطری لیتیوم یون قابل شارژ |
| تایپ کنید | چراغ های جلو |
| رتبه بندی IP | IP68 |
| گارانتی (سال) | 1 |
| مدل شماره | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| منبع نور | SMD2835 |
| توان/متر | 15W/M |
| طول عمر | 5 سال |
| زمان کار | 50000 |
| درجه روشنایی | 4000 لوکس |
|---|---|
| ظرفیت باتری | باتری لیتیومی قابل شارژ |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| استفاده | تونل، معدن، زیرزمینی |
| لومن | 85 لوم |
| نوع | چراغ پیشانی معدن قابل شارژ |
|---|---|
| روشنایی | 10000 لوکس |
| استفاده | صنعت، معدن زغال سنگ، معدن، اورژانسی |
| مواد | ABS |
| زاویه پرتو | 120 درجه |