| دمای کار | -20 تا 50 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| مواد | کامپیوتر |
| روشنایی نور اصلی | 5000 لوکس |
| نور اصلی روشن است | 96 LUM |
| طول عمر LED اصلی | 100000 ساعت |
| چرخه های باتری | 1200 چرخه |
|---|---|
| مدت زمان اصلی LED | ساعت 14-16 |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| ولتاژ | AC 100-240 ولت |
| رتبه Ip | IP68 |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| روشنایی | 10000 لوکس |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 7.8Ah |
| جزئیات بسته بندی | یک لامپ و کتابچه راهنمای کاربر |
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | L/C ، Western Union ، T/T ، PayPal |
| ضد آب | IP68 |
|---|---|
| انواع باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| نور اصلی روشن است | 216lum |
| تایپ کنید | چراغ سر معدنچی |
| وقت کار | ساعت 18 |
| ضد آب | IP68 |
|---|---|
| انواع باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| نور اصلی روشن است | 216lum |
| تایپ کنید | چراغ سر معدنچی |
| وقت کار | ساعت 18 |
| ضد آب | IP68 |
|---|---|
| انواع باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| نور اصلی روشن است | 216lum |
| تایپ کنید | چراغ سر معدنچی |
| وقت کار | ساعت 18 |
| ضد آب | IP68 |
|---|---|
| انواع باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| نور اصلی روشن است | 216lum |
| تایپ کنید | چراغ سر معدنچی |
| وقت کار | ساعت 18 |
| طول عمر | 100 ، 000 ساعت |
|---|---|
| شماره مدل | GLT-2 |
| درجه ضد آب | IP68 |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| برنامه | معادن |