| نوع | لامپ سرپوش معدنچی برای زیرزمینی |
|---|---|
| روشنایی | 10000 لوکس |
| استفاده | صنعت، معدن زغال سنگ، معدن، اورژانسی |
| مواد | ABS |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| ظرفیت باتری | 10باطری لیتیوم یون قابل شارژ |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| قدرت نور اصلی | 3 وات |
| نورانی | 348lum |
| روشنایی | 25000 لوکس |
| نوع قابل شارژ مجدد | آره |
|---|---|
| دمای کار | -40 - 60 درجه |
| سفارشی سازی | آره |
| نوع لامپ | چراغ کار led |
| رنگ | مشکی |
| ظرفیت باتری | باتری LI-Ion قابل شارژ 14AH |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| قدرت نور اصلی | 4.07W |
| نورانی | 530lum |
| روشنایی | 9000 لوکس - 20000 لوکس - 25000 لوکس |
| Features | USB charging, energy saving, long lifespan,lightweight,charging indicator |
|---|---|
| Working Temperature | -20°C to 50°C |
| Material | PC |
| Main Light Brightness | 10000 Lux |
| Main Light Illuminous | 143 Lum |
| درجه روشنایی | 15000 لوکس-25000 لوکس |
|---|---|
| جریان نور اصلی | 800 میلی آمپر |
| لومن | 348 لوم |
| ولتاژ دارای امتیاز | 3.7 ولت |
| وزن | 480 گرم |
| شماره مدل | GL-T666 |
|---|---|
| ظرفیت | 7.8ah |
| نگهدارنده لامپ قابل تنظیم | 90 درجه |
| منبع نور | LED |
| مقاومت در برابر ضربه | تا 1 متر افت |
| Features | Silicon Button Cap With Good Touch |
|---|---|
| Model No | GLC-6 |
| Application | underground lighting,tunnel,coal mining |
| Waterproof Level | IP68 |
| Item Name | GLC-6 |
| منبع نور | 1 عدد چراغ اصلی و 2 عدد چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 10باطری لیتیوم یون قابل شارژ |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر - 800 میلی آمپر |
| قدرت اصلی نور | 1.4 وات - 3 وات |
| Battery Capacity | 14Ah rechargeable li-ion battery |
|---|---|
| Rated Voltage | 3.7V |
| Power of main light | 4.07W |
| Illuminous | 530lum |
| Brightness | 9000lux - 20000lux - 25000lux |