| درجه IP | IP67 ضد آب |
|---|---|
| رتبه حفاظتی | ضد آب IP68 |
| مدت زمان LED کمکی | >60 ساعت |
| نگهدارنده لامپ قابل تنظیم | 90 درجه |
| گارانتی | 1 سال |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| طول عمر LED اصلی | 100000 ساعت |
|---|---|
| نوع باتری | لیتیوم یون |
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
| نورانی | 232lum |
| مدت زمان روشنایی | 12 ساعت |
| منبع نور | يک چراغ اصلي |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 6باطری لیتیوم قابل شارژ مجدد 4 آمپر |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور قوی | 760 میلی آمپر |
| جریان نور ضعیف | 260 میلی آمپر |
| درجه ضد آب | IP68 |
|---|---|
| قدرت اصلی نور | 0.74 وات |
| نشان | نشانگر قدرت کم قابل تنظیم، قابل حمل |
| مدت زمان اصلی LED | ساعت 16-18 |
| زمان کار | ساعت 60-33-22 |
| زاویه پرتو | 30 تا 120 درجه |
|---|---|
| گزینه نصب | پایه سقفی / پایه قلاب |
| جنس بدنه لامپ | پلاستیک |
| طول عمر | 100 ، 000 ساعت |
| نصب و راه اندازی | سقف ، دیوار ، آویز |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| مدل | GL-AFL-200W- H |
|---|---|
| CCT | 3000 ~ 6500 هزار |
| درخشان | 26000 لیتر |
| ولتاژ | AC100-240V |
| اندازه | W: 278mm H: 510mm |
| منبع نور | یک چراغ اصلی شش چراغ کمکی |
|---|---|
| حالت های نورپردازی | اصلی - اصلی / کمکی - خاموش |
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ 2.6Ah |
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| محل منبع | چین |