| عمر باتری | 1200 چرخه |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | AC85-265V |
| حالت روشنایی | 2 حالت نورپردازی Work-aux |
| ولتاژ | AC100-240V |
| شار نورانی | 1000 لیتر |
| لومن | 261lum |
|---|---|
| نصب و راه اندازی | سقف ، دیوار ، آویز |
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
| جریان نور اصلی | 600mA-800mA-1100mA |
| ظرفیت باتری | 7000 میلی آمپر ساعت باتری Li-Ion قابل شارژ |
| حالت روشنایی | 2 حالت نورپردازی Work-aux |
|---|---|
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
| منبع تغذیه | باتری قابل شارژ |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| نوع نصب | سوار بر سقف |
| منبع نور | یک چراغ اصلی شش چراغ کمکی |
|---|---|
| نوع باتری | باتری LI-Ion قابل شارژ |
| تایپ کنید | چراغ های جلو |
| رتبه بندی IP | IP67 |
| منبع برق | LED |
| مدل | GL2.5-لامپ ماینینگ بی سیم |
|---|---|
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ 2.8Ah |
| روشنایی | 4000 لوکس |
| وزن | 126 گرم |
| درجه ضد آب | IP67 |
| مدل | GL-WF03 |
|---|---|
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ 3500mAh |
| جریان شارژ | 1.5a |
| حالت های نور | چرخش - دوبار چشمک زدن - تک چشمک - جایگزین - SOS - ثابت روشن (کم) - ثابت روشن (بالا) - جایگزین قرمز/آ |
| زمان شارژ | 3 ساعت |
| نام محصول | لامپ ماینرز LED قابل شارژ GLT-2 |
|---|---|
| لومن | 96 LUM |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| حالت نورپردازی | 2 حالت نورپردازی Work-aux |
| قدرت | 0.74 وات |
| نام | لامپ سرپوش معدن قابل شارژ |
|---|---|
| استفاده | تونل، معدن، زیرزمینی |
| زمان روشنایی کار | 18 ساعت |
| زمان کار | 10 ساعت |
| زمان روشنایی بی شمار | 13 تا 15 ساعت |
| نام محصول | لامپ سرپوش معدن 5000lux |
|---|---|
| زمان کار | 10 ساعت |
| صفحه نمایش OLED | آره |
| امکانات | کلاه دکمه سیلیکونی با لمس خوب |
| نوع باتری | لیتیوم یون قابل شارژ |
| ضدآب | IP68 |
|---|---|
| درجه روشنایی | 25000 لوکس |
| ویژگی های ایمنی | حفاظت از شارژ بیش از حد، محافظت از مدار کوتاه |
| مواد | ABS |
| گزینه های نصب | گیره کلاه ایمنی، پایه مغناطیسی |