| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 10.4Ah rechargeable li-ion battery |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| منبع نور | یک چراغ اصلی شش چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 3باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 300 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 1.1W |
| شماره مدل | GLC-6 |
|---|---|
| منبع نور | یک چراغ اصلی دو چراغ کمکی |
| ظرفیت باتری | 6باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| رتبه بندی IP | IP68 |
| مدل | لامپ درپوش شارژی GLT-2 |
|---|---|
| منبع نور | یک چراغ اصلی شش چراغ کمکی |
| حالت های نورپردازی | اصلی - اصلی / کمکی - خاموش |
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ 2.6Ah |
| روشنایی | 5000 لوکس |
| مدل | چراغ قوه ضد انفجار GL-T666(B). |
|---|---|
| قدرت | 3 وات |
| روشنایی برای 1 متر | 3500 لوکس |
| شارژ V/A | 5 ولت / 1.5 آمپر |
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ 3.4Ah |
| درجه روشنایی | 10000 لوکس |
|---|---|
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| استفاده | تونل، معدن، زیرزمینی |
| لومن | 216 لوم |
| نام محصول | لامپ درپوش معدن شارژی GLT-2 |
|---|---|
| لومن | 96 LUM |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| حالت نورپردازی | 2 حالت نورپردازی Work-aux |
| قدرت | 0.74 وات |
| نام محصول | لامپ سرپوش قابل شارژ مجدد معدن |
|---|---|
| ویژگی های ایمنی | حفاظت از شارژ بیش از حد، محافظت از مدار کوتاه |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| ضدآب | IP67 |
| وزن | 418 گرم |
| نام محصول | GL2.5-A لامپ درپوش معدن قابل شارژ |
|---|---|
| نورانی | 85lum |
| روشنایی | 4000 لوکس |
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ 2.8Ah |
| طول عمر | 100000 ساعت |
| درجه روشنایی | 15000 لوکس |
|---|---|
| منبع نور | 1 چراغ اصلی 2 چراغ کمکی |
| ظرفیت باتری | بسته باتری لیتیوم یون 6.6Ah |
| زمان کار مداوم | 13 - 16 ساعت |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |