| منبع نور | یک چراغ اصلی و شش چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یونی 2200 میلی آمپری |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 230 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 0.74 وات |
| Beam Angle | 90 degrees |
|---|---|
| قدرت نور اصلی | 0.74 وات |
| درخواست | معدن، تونل، ساخت و ساز و غیره |
| Standard Voltage | 3.7V |
| مواد | پلاستیک و فلز |
| قدرت نور اصلی | 0.74 وات |
|---|---|
| ولتاژ استاندارد | 3.7 ولت |
| چرخه های باتری | 1000 چرخه |
| رتبه Ip | IP68 |
| رتبه حفاظتی | ضد آب IP68 |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| منبع نور | 1 عدد چراغ اصلی و 2 عدد چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 7000 میلی آمپر ساعت قابل شارژ باتری 18650 لی-یون |
| حالت های نورپردازی | دارای محور |
| جریان عملیاتی LED | 520mA-1200MA-200MA |
| روشنایی | 12000LUX-23000LUX-1500LUX |
| منبع نور | 1 عدد چراغ اصلی و 2 عدد چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 7000 میلی آمپر ساعت قابل شارژ باتری 18650 لی-یون |
| حالت های نورپردازی | دارای محور |
| جریان عملیاتی LED | 520mA-1200MA-200MA |
| روشنایی | 12000LUX-23000LUX-1500LUX |
| منبع نور | 1 عدد چراغ اصلی و 2 عدد چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 7000 میلی آمپر ساعت قابل شارژ باتری 18650 لی-یون |
| حالت های نورپردازی | دارای محور |
| جریان عملیاتی LED | 520mA-1200MA-200MA |
| روشنایی | 12000LUX-23000LUX-1500LUX |
| دمای کار | -20 تا 50 درجه سانتی گراد |
|---|---|
| مواد | کامپیوتر |
| روشنایی نور اصلی | 5000 لوکس |
| نور اصلی روشن است | 96 LUM |
| طول عمر LED اصلی | 100000 ساعت |
| ظرفیت باتری | باتری LI-Ion قابل شارژ 14AH |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| قدرت نور اصلی | 4.07W |
| نورانی | 530lum |
| روشنایی | 9000 لوکس - 20000 لوکس - 25000 لوکس |