| منبع نور | یک چراغ اصلی دو چراغ کمکی |
|---|---|
| استفاده | معدن، صنعتی، کمپینگ، اضطراری |
| رتبه Ip | IP68 |
| گارانتی ((سال) | 1سال |
| قدرت لامپ (w) | 2.96 وات |
| منبع نور | یک چراغ اصلی شش چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 3باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 300ma |
| قدرت اصلی نور | 1.1W |
| منبع نور | یک چراغ اصلی شش چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 3باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 300 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 1.1W |
| ظرفیت باتری | بسته باتری لیتیوم یونی 10.4Ah |
|---|---|
| نام محصول | GLC12-A |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| زمان کار مداوم | 13 تا 15 ساعت |
| چرخه های باتری | 1000 چرخه |
| ظرفیت باتری | بسته باتری لیتیوم یونی 10.4Ah |
|---|---|
| نام محصول | GLC12-A |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| زمان کار مداوم | 13 تا 15 ساعت |
| چرخه های باتری | 1000 چرخه |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| درجه روشنایی | 15000 لوکس-25000 لوکس |
|---|---|
| جریان نور اصلی | 800 میلی آمپر |
| لومن | 348 لوم |
| ولتاژ دارای امتیاز | 3.7 ولت |
| وزن | 480 گرم |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T ، Western Union ، PayPal |
| قابلیت ارائه | ده هزار در ماه |
| محل منبع | چین |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T ، Western Union ، PayPal |
| قابلیت ارائه | ده هزار در هر مونت |
| محل منبع | چین |
| ضد آب | IP68 |
|---|---|
| انواع باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| نور اصلی روشن است | 216lum |
| تایپ کنید | چراغ سر معدنچی |
| وقت کار | ساعت 18 |