| طول عمر | 100000 ساعت |
|---|---|
| مواد | محفظه آلیاژ آلومینیوم |
| دمای رنگ | 5000K |
| عمر باتری | 1200 چرخه |
| طول عمر | 100 ، 000 ساعت |
| نام محصول | لامپ خفیف و دوامدار |
|---|---|
| روشنایی | 10000 لوکس |
| مواد | ABS |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| تضمین | 1 سال |
| مدل شماره | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| منبع نور | SMD2835 |
| توان/متر | 15W/M |
| طول عمر | 5 سال |
| زمان کار | 50000 |
| نگهدارنده لامپ قابل تنظیم | 90 درجه |
|---|---|
| شار نورانی | 1000-10000lm |
| درجه ضد آب | IP68 |
| ظرفیت باتری | 7AH |
| زمان شارژ | ≤8 ساعت |
| مدت زمان | 13 تا 15 ساعت |
|---|---|
| درخشان | ۲۳۲ لیم |
| شار نورانی | 10000 لیتر |
| ظرفیت باتری | 6باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| زمان کار | ساعت 13-15 |
| نام محصول | چراغ فانوس LED ضد انفجار |
|---|---|
| زمان شارژ | 4-6 ساعت |
| ضدآب | IP68 |
| مقاومت در برابر ضربه | 2 متر |
| زمان تخلیه | 4-6 ساعت |
| مدت زمان اصلی LED | 15 تا 18 ساعت |
|---|---|
| ظرفیت | 7.8ah |
| منبع نور | رهبری منجر به |
| کای | ≥80 |
| وزن | 480 گرم |
| نصب و راه اندازی | سقف ، دیوار ، آویز |
|---|---|
| نام مورد | GL2.5-A |
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
| شماره مدل | GLC-6 |
| مدت زمان LED کمکی | >60 ساعت |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| منبع تغذیه | LED |
| طول عمر LED اصلی | 100000 ساعت |
| مدت زمان LED کمکی | >60 ساعت |
| رتبه بندی IP | IP67 |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
|---|---|
| مقاومت در برابر ضربه | 2 متر سقوط |
| مصرف برق | 3 وات |
| درجه ضد آب | IP68 |
| رتبه بندی IP | IP67 |