| نوع باتری | باتری قابل شارژ 18650 |
|---|---|
| گواهی | CE,EMC,FCC |
| استفاده | معدن ، کمپینگ ، صنعتی ، اضطراری ، آتش نشانی |
| منبع نور | کری ال ای دی |
| رتبه IP | IP68 |
| ولتاژ ورودی | AC85-265V |
|---|---|
| نام محصول | لامپ های معدن LED |
| چرخه های باتری | 1200 سیکل |
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
| سطح ضد آب | IP67 |
| رنگ | سبز |
|---|---|
| منبع نور | LED |
| ظرفیت باتری | 2000 - 5000 میلی آمپر ساعت |
| دمای رنگ | 6000 هزار |
| ضد شوک | بله |
| نام محصول | لامپ ماینر بی سیم LED 15000 لوکس |
|---|---|
| لومن | 232 |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| حالت نورپردازی | حالت های روشنایی Work-aux.-SOS 3 |
| قدرت | 1.78 وات |
| نوع باتری | یون لیتیوم |
|---|---|
| استفاده | کمپینگ ، صنعتی ، اضطراری ، تعمیر ، آتش نشانی |
| منبع نور | هدایت شده |
| رتبه Ip | IP68 |
| منبع برق | باتری قابل شارژ |
| وزن | 420 گرم |
|---|---|
| کای | RA> 80 |
| باتری | باتری لیتیوم |
| درخشان | ۲۳۲ لیم |
| شار نورانی | 1000-10000lm |
| حالت روشنایی | 2 حالت نورپردازی Work-aux |
|---|---|
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
| منبع تغذیه | باتری قابل شارژ |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| نوع نصب | سوار بر سقف |
| طول عمر | 100 ، 000 ساعت |
|---|---|
| شماره مدل | GLT-2 |
| درجه ضد آب | IP68 |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| برنامه | معادن |
| روشنایی | 10000 لوکس |
|---|---|
| نوع | چراغ جلو |
| نورانی | 96لوم |
| زاویه پرتو | مشخص نشده است |
| دمای رنگ | مشخص نشده است |
| لومن | 261lum |
|---|---|
| نصب و راه اندازی | سقف ، دیوار ، آویز |
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
| جریان نور اصلی | 600mA-800mA-1100mA |
| ظرفیت باتری | 7000 میلی آمپر ساعت باتری Li-Ion قابل شارژ |