| زمان اجرا | 13 - 15 ساعت |
|---|---|
| سطح ضد آب | IP68 |
| کای | RA> 80 |
| جریان نور اصلی | 230 میلی آمپر |
| شار نورانی | 1000-20000lm |
| زمان کار | 12 ساعت |
|---|---|
| ویژگی | نشانگر قدرت کم قابل تنظیم، قابل حمل |
| نصب و راه اندازی | پایه سقفی، پایه دیواری، پایه آویز |
| نگهدارنده لامپ قابل تنظیم | 90 درجه |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| درجه روشنایی | 10000 لوکس |
|---|---|
| گزینه های نصب | گیره کلاه ایمنی، پایه مغناطیسی |
| رنگ | زرد آبی |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
| روشنایی نور اصلی | 5000 لوکس |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
|---|---|
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| مقاومت در برابر ضربه | تا 1 متر افت |
| عمر باتری | 8-12 ساعت |
| چرخه های باتری | 1200 چرخه |
| شماره مدل | GLD-6 |
|---|---|
| منبع نور | یک چراغ اصلی دو چراغ کمکی |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 600mA-800mA-1100mA |
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ 13.6Ah |
| نوع باتری | یون لیتیوم |
|---|---|
| گواهی | CE,FCC |
| استفاده | صنعتی ، آتش نشانی |
| منبع نور | LED |
| رتبه Ip | IP68 |
| مزایا | سر لامپ معدن با صفحه نمایش OLED |
|---|---|
| ویژگی | برای برچسب زدن و ارتباطات RFID یکپارچه در دسترس است |
| جزئیات بسته بندی | یک لامپ را درون یک جعبه رنگ بسته بندی کرده است. بسته بندی کارتن منظم و منظم ؛ |
| زمان تحویل | سفارش نمونه برای 7 ~ 10 روز؛ سفارش انبوه برای 15 ~ 30 روز؛ |
| شرایط پرداخت | T/T ، Western Union ، PayPal |
| باتری | باتری لیتیوم |
|---|---|
| مصرف برق | 3W-10W |
| مواد | پلاستیک ABS با مقاومت بالا و آلیاژ آلومینیوم |
| ضد آب | IP65 |
| طول عمر | 100000 ساعت |
| سطح ضد آب | IP67 |
|---|---|
| روشنایی نور اصلی | 25000 لوکس |
| وزن | 250 گرم |
| زمان کار | 12 ساعت |
| شار نورانی | 10000 لیتر |
| لومن | 221lum |
|---|---|
| رتبه Ip | IP68 |
| عملکرد | معدن نورپردازی، صنعت، نفت، گاز |
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
| ظرفیت باتری | 6باتری لیتیوم یون قابل شارژ |