| درجه IP | ضد آب IP68 |
|---|---|
| قدرت اصلی نور | 1.1W |
| سطح ضد آب | IP68 |
| زمان کار مداوم | 13 - 16 ساعت |
| عمر باتری | 8-12 ساعت |
| طول عمر LED اصلی | 100000 ساعت |
|---|---|
| نوع باتری | لیتیوم یون |
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
| نورانی | 232lum |
| مدت زمان روشنایی | 12 ساعت |
| مدل | لامپ |
|---|---|
| رنگ | سبز |
| نوع نصب | گیره کلاه |
| تایپ کنید | چراغ جلو |
| استفاده | صنعتی ، آتش نشانی |
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
|---|---|
| مقاومت در برابر ضربه | ≥1.5 متر |
| وزن | 250 گرم |
| رتبه بندی ضد آب | IP67 |
| نام مورد | GLT-2 |
| مدل | لامپ درپوش شارژی GLC-6S |
|---|---|
| منبع نور | یک چراغ اصلی دو چراغ کمکی |
| ظرفیت باتری | 6باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| روشنایی | 148lum - 289lum - 385lum |
| درجه ضد آب | IP68 |
| رنگ | شفاف |
|---|---|
| طول عمر LED اصلی | 100000 ساعت |
| استفاده | صنعتی ، آتش نشانی |
| طول عمر | 100 ، 000 ساعت |
| مدت زمان | 16 ساعت |
| چرخه های باتری | 1000 چرخه |
|---|---|
| مدت زمان | 16 ساعت |
| طول عمر | 100 ، 000 ساعت |
| دمای کاری | -20 ℃ -50 |
| نگهدارنده لامپ قابل تنظیم | 90 درجه |
| ولتاژ ورودی | AC85-265V |
|---|---|
| رتبه بندی IP | IP65 |
| سفارشی سازی | موجود است |
| مقاومت در برابر ضربه | IK07 |
| وزن | 150-300 گرم |
| ضد آب | IP68 |
|---|---|
| قدرت | 1.67 وات |
| نگهدارنده لامپ قابل تنظیم | 90 درجه |
| رتبه بندی ضد آب | IP65 |
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
| ولتاژ ورودی | AC85-265V |
|---|---|
| نام محصول | لامپ های معدن LED |
| چرخه های باتری | 1200 سیکل |
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
| سطح ضد آب | IP67 |