| رتبه بندی IP | IP65 |
|---|---|
| رتبه حفاظتی | ضد آب IP68 |
| چرخه های باتری | 1200 چرخه |
| حالت روشنایی | حالت های روشنایی Work-aux.-SOS 3 |
| زمان اجرا | 13 - 15 ساعت |
| درجه روشنایی | 10000 لوکس |
|---|---|
| گزینه های نصب | گیره کلاه ایمنی، پایه مغناطیسی |
| رنگ | زرد آبی |
| دمای عملیاتی | -20 درجه سانتیگراد تا 50 درجه سانتیگراد |
| روشنایی نور اصلی | 5000 لوکس |
| شار نوری | 10000 لیتر |
|---|---|
| نورانی | 221lum |
| منبع تغذیه | رهبری منجر به |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| زمان کار | 16 ساعت |
| منبع تغذیه | باتری قابل شارژ |
|---|---|
| مدل شماره | GL8-D |
| نوع باتری | لیتیوم یون |
| امتیاز محافظت | ضد آب IP68 |
| ولتاژ دارای امتیاز | 3.7 ولت |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T ، Western Union ، PayPal |
| قابلیت ارائه | ده هزار در هر مونت |
| محل منبع | چین |
| وزن | 420 گرم |
|---|---|
| کای | RA> 80 |
| باتری | باتری لیتیوم |
| درخشان | ۲۳۲ لیم |
| شار نورانی | 1000-10000lm |
| طول عمر LED اصلی | 100000 ساعت |
|---|---|
| مدت زمان LED کمکی | >60 ساعت |
| زمان کار | 15 ساعت - 10 ساعت |
| درجه ضد آب | IP68 |
| مقاومت در برابر ضربه | ≥1.5 متر |
| حالت روشنایی | 2 حالت نورپردازی Work-aux |
|---|---|
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
| منبع تغذیه | باتری قابل شارژ |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| نوع نصب | سوار بر سقف |
| ولتاژ ورودی | AC85-265V |
|---|---|
| رتبه بندی IP | IP65 |
| سفارشی سازی | موجود است |
| مقاومت در برابر ضربه | IK07 |
| وزن | 150-300 گرم |
| باتری | باتری لیتیوم |
|---|---|
| مصرف برق | 3W-10W |
| مواد | پلاستیک ABS با مقاومت بالا و آلیاژ آلومینیوم |
| ضد آب | IP65 |
| طول عمر | 100000 ساعت |