| وزن | 420 گرم |
|---|---|
| کای | RA> 80 |
| باتری | باتری لیتیوم |
| درخشان | ۲۳۲ لیم |
| شار نورانی | 1000-10000lm |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T، وسترن یونیون، پی پال |
| قابلیت ارائه | ده هزار در ماه |
| محل منبع | چین |
| فاصله پرتو | 200 متر |
|---|---|
| ویژگی | نشانگر قدرت کم قابل تنظیم، قابل حمل |
| قدرت اصلی نور | 4.4 وات |
| دمای کاری | -20 ℃ -60 |
| نوع باتری | لیتیوم یون قابل شارژ |
| نام محصول | GL2.5-A لامپ درپوش معدن قابل شارژ |
|---|---|
| نورانی | 85lum |
| روشنایی | 4000 لوکس |
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ 2.8Ah |
| طول عمر | 100000 ساعت |
| مدل شماره. | GLC-6 |
|---|---|
| منبع نور | یک چراغ اصلی دو چراغ کمکی |
| ظرفیت باتری | 6باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| ولتاژ دارای امتیاز | 3.7 ولت |
| رتبه IP | IP68 |
| زمان کار | 18 ساعت 16 |
|---|---|
| درجه IP | ضد آب IP67 |
| جریان نور اصلی | 280 میلی آمپر |
| نور اصلی روشن است | 169 لوم |
| روشنایی روشنایی | 4000 لوکس |
| Light source | One main light & two auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7800mAh Li-Ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Illuminous | 216Lum |
| Brightness | 12000Lux |
| منبع نور | یک چراغ اصلی شش چراغ کمکی |
|---|---|
| نوع باتری | باتری LI-Ion قابل شارژ |
| تایپ کنید | چراغ های جلو |
| رتبه بندی IP | IP67 |
| منبع برق | LED |
| منبع نور | یک چراغ اصلی شش چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 3باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 300 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 1.1W |
| منبع نور | یک چراغ اصلی و دو چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | بسته باتری لیتیوم یونی 7800 میلی آمپر ساعتی |
| ولتاژ دارای امتیاز | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 1.67 وات |