| ولتاژ | AC85-265V |
|---|---|
| درخواست | معدن، تونل، ساخت و ساز و غیره |
| منبع نور | LED |
| تضمین | 2-5 سال |
| شار نورانی | 1000-10000lm |
| درجه روشنایی | ۷۰۰۰ لکس |
|---|---|
| درخواست | معدن، تونل، ساخت و ساز و غیره |
| امکانات | کارایی بالا، صرفه جویی در انرژی، طول عمر طولانی |
| ولتاژ استاندارد | 3.7 ولت |
| قدرت | 1.3 وات |
| نام محصول | نیروگاه اضطراری قابل حمل |
|---|---|
| عملکرد | پشتیبانی از شارژ سریع، شارژ پنل خورشیدی، صفحه نمایش LED، نگهدارنده، پشتیبانی از شارژ خورشیدی، فندک |
| نوع | ضد آب، شارژ سریع، با دوشاخه، ظرفیت بالا، با کابل، قابل حمل، نیروگاه، پاور بانک اجاره ای، نمایشگر LED |
| نوع باتری | باتری LifePo4 |
| ظرفیت باتری | 537.6 وات ساعت |
| نام محصول | چراغ جلو معدن LED |
|---|---|
| روشنایی | 10000 لوکس |
| مواد | ABS |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| تضمین | 1 سال |
| نام محصول | لامپ چراغ معدن |
|---|---|
| مدت زمان اصلی LED | 15 تا 18 ساعت |
| مدت زمان LED کمکی | >60 ساعت |
| درجه روشنایی | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون 6.8Ah |
| نام محصول | لامپ پوشه زیرزمینی |
|---|---|
| مدت زمان اصلی LED | 15 تا 18 ساعت |
| مدت زمان LED کمکی | >60 ساعت |
| درجه روشنایی | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون 6.8Ah |
| نام محصول | LED |
|---|---|
| رتبه Ip | IP67 |
| شار نورانی | 96 میلی متر |
| دمای کار | -40-+50 ℃ |
| مواد | ABS |
| نام محصول | 10000lux کلاه لامپ چراغ کلاه |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 6.6 آه |
| مقاومت در برابر ضربه | ≥1.5 متر |
| منبع نور | LED |
| مواد | ABS |
| ولتاژ | AC85-265V |
|---|---|
| درخواست | معدن، تونل، ساخت و ساز و غیره |
| منبع نور | LED |
| تضمین | 2-5 سال |
| شار نورانی | 1000-10000lm |
| روشنایی | 10000 لوکس |
|---|---|
| نورانی | 143lum |
| قدرت نور اصلی | 1.1W |
| جریان نور اصلی | 300ma |
| ظرفیت باتری | 3باتری لیتیوم یون قابل شارژ |