| منبع نور | 1 عدد چراغ اصلی و 2 عدد چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ 10400mAh |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر - 800 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 1.4 وات - 3 وات |
| حالت های نورپردازی | بالا / کم / بارق |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| نورانی | 216lum |
| منبع نور LED | کری |
| منبع برق | باتری قابل شارژ |
| Light source | One main light two auxliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 6.8Ah rechargeable li-ion battery 18650 |
| Rated voltage | 3.7V |
| Lifespan | 100000 Hours |
| Battery cycles | 1200 cycles |
| Light source | One main light two auxliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 6.8Ah rechargeable li-ion battery 18650 |
| Rated voltage | 3.7V |
| Lifespan | 100000 Hours |
| Battery cycles | 1200 cycles |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 10.4Ah rechargeable li-ion battery |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| ظرفیت باتری | باتری LI-Ion قابل شارژ 14AH |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| قدرت نور اصلی | 4.07W |
| نورانی | 530lum |
| روشنایی | 9000 لوکس - 20000 لوکس - 25000 لوکس |
| نورانی | 96لوم |
|---|---|
| قدرت | 100 وات |
| قدرت اصلی نور | 1.1W |
| درخشان | ۲۳۲ لیم |
| طول عمر | 100000 ساعت |
| ضد آب | IP68 |
|---|---|
| انواع باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| نور اصلی روشن است | 216lum |
| تایپ کنید | چراغ سر معدنچی |
| وقت کار | ساعت 18 |
| شماره مدل | GLC-6 |
|---|---|
| منبع نور | یک چراغ اصلی دو چراغ کمکی |
| ظرفیت باتری | 6باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| رتبه بندی IP | IP68 |
| نوع نصب | سوار بر سقف |
|---|---|
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| گزینه های نصب | سقف ، دیوار ، قطب |
| جنس بدنه لامپ | پلاستیک |
| ظرفیت | 13.6Ah |