| طول عمر | 100 ، 000 ساعت |
|---|---|
| شماره مدل | GLT-2 |
| درجه ضد آب | IP68 |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| برنامه | معادن |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 10باطری لیتیوم یون قابل شارژ |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| شماره مدل | GLC-6 |
|---|---|
| درخواست | روشنایی زیرزمینی، تونل، معدن زغال سنگ |
| سطح ضد آب | IP68 |
| نام ماده | GLC-6 |
| مدت زمان | 16 ساعت |
| ظرفیت باتری | 6باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
|---|---|
| عمر باتری | 1200 چرخه |
| ولتاژ ورودی | AC85-265V |
| درخشان | 232lum |
| نوع نصب | سوار بر سقف |
| مدل | لامپ درپوش شارژی GLT-2 |
|---|---|
| منبع نور | یک چراغ اصلی شش چراغ کمکی |
| حالت های نورپردازی | اصلی - اصلی / کمکی - خاموش |
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ 2.6Ah |
| روشنایی | 5000 لوکس |
| نوع نصب | سوار بر سقف |
|---|---|
| نورانی | 216lum |
| درخشان | ۲۳۲ لیم |
| وزن | 450 گرم |
| باتری | باتری لیتیوم |
| چرخه های باتری | 1200 چرخه |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| ولتاژ | AC 100-240V |
| رتبه بندی IP | IP68 |
| استفاده | تونل، معدن، زیرزمینی |
| مدل | لامپ درپوش معدن با سیم GLD-6 |
|---|---|
| منبع نور | LED |
| نوع باتری | باتری LI-Ion قابل شارژ |
| ظرفیت باتری | 13.6Ah |
| روشنایی | 25000 لوکس |
| نوع باتری | باتری قابل شارژ 18650 |
|---|---|
| گواهی | CE,EMC,FCC |
| استفاده | معدن ، کمپینگ ، صنعتی ، اضطراری ، آتش نشانی |
| منبع نور | کری ال ای دی |
| رتبه Ip | IP68 |
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
|---|---|
| مقاومت در برابر ضربه | ≥1.5 متر |
| وزن | 250 گرم |
| رتبه بندی ضد آب | IP67 |
| نام مورد | GLT-2 |