| جزئیات بسته بندی | یک لامپ و کتابچه راهنمای کاربر |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، Western Union، T/T، Paypal |
| قابلیت ارائه | 10000 PCS/ماه |
| محل منبع | چین شنژن |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |
| Light source | 1pc main light, 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh Li-ion battery pack 18650 |
| Main light current | 450mA |
| Main light power | 1.7W |
| Main light illuminous | 221 Lm |