| نورانی | 96لوم |
|---|---|
| قدرت | 100 وات |
| قدرت اصلی نور | 1.1W |
| درخشان | ۲۳۲ لیم |
| طول عمر | 100000 ساعت |
| زمان تحویل | 10-15 روز |
|---|---|
| نام تجاری | Green Lighting |
| شماره مدل | GL-T666 |
| نام محصول | LED |
|---|---|
| رتبه Ip | IP67 |
| شار نورانی | 96 میلی متر |
| دمای کار | -40-+50 ℃ |
| مواد | ABS |
| ولتاژ | AC85-265V |
|---|---|
| درخواست | معدن، تونل، ساخت و ساز و غیره |
| منبع نور | LED |
| تضمین | 2-5 سال |
| شار نورانی | 1000-10000lm |