| مواد | کامپیوتر |
|---|---|
| نام محصول | لامپ ماینینگ LED KL5LM |
| تضمین | 1 سال |
| ویژگی ها | کارایی بالا، صرفه جویی در انرژی، طول عمر طولانی |
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ 6.6Ah |
| نام محصول | لامپ ماینینگ LED KL5LM |
|---|---|
| قدرت | 1.67 وات |
| ولتاژ | 3.7 ولت |
| مواد | کامپیوتر |
| دمای کار | -40-+50 ℃ |
| مواد | سیلیکون |
|---|---|
| کم نور | آره |
| تضمین | 1 سال |
| مقدار LED | 72 LED در متر |
| رتبه Ip | IP68 |
| ولتاژ ورودی | AC 220V |
|---|---|
| CRI | 85+ |
| نوع LED | SMD 5050 |
| مواد | سیلیکون |
| قدرت | 15W/M |
| تراشه LED | اپیستار |
|---|---|
| منبع نور | SMD2835 |
| پیکربندی LED ها | 60/ 70/ 72/ 120/ 140/ 144 LED در هر متر |
| قدرت | 8/ 15/ 17/ 18 وات/ متر |
| رنگ نورپردازی | سفید / سفید گرم / سفید سرد / RGB |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر |
|---|---|
| قدرت | 1.67 وات |
| چرخه های باتری | 1000 چرخه |
| دمای کار | -40-+50 ℃ |
| تضمین | 1 سال |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر |
|---|---|
| قدرت | 1.67 وات |
| چرخه های باتری | 1000 چرخه |
| دمای کار | -40-+50 ℃ |
| تضمین | 1 سال |
| نام محصول | چراغ سر معدنچی بدون سیم با صفحه نمایش |
|---|---|
| رتبه Ip | IP67 |
| قدرت نور اصلی | 1.3 وات |
| زمان کار مداوم | > 15 |
| دمای کار | -40-+50 ℃ |
| طول | 5 متر / رول، 10 متر / رول |
|---|---|
| CRI | 85+ |
| مواد | سیلیکون |
| دمای رنگ | 3000K-20000K برای گزینه ها |
| تضمین | 1 سال |
| نوع قابل شارژ مجدد | آره |
|---|---|
| دمای کار | -40 - 60 درجه |
| سفارشی سازی | آره |
| نوع لامپ | چراغ کار led |
| رنگ | مشکی/شفاف |