| نام | لامپ سرپوش معدن قابل شارژ |
|---|---|
| استفاده | تونل، معدن، زیرزمینی |
| زمان روشنایی کار | 18 ساعت |
| زمان کار | 10 ساعت |
| زمان روشنایی بی شمار | 13 تا 15 ساعت |
| ولتاژ | AC85-265V |
|---|---|
| درخواست | معدن، تونل، ساخت و ساز و غیره |
| منبع نور | LED |
| تضمین | 2-5 سال |
| شار نورانی | 1000-10000lm |
| نام محصول | GLC12-A چراغ معدن زغال سنگ |
|---|---|
| روشنایی | 25000 لوکس |
| ظرفیت باتری | 10باطری لیتیوم یون قابل شارژ |
| قدرت | 3 وات |
| دمای کار | -40-+50 ℃ |
| نام محصول | لامپ معدن GLS-6 LED |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 6باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| دمای کار | -40-+50 ℃ |
| مواد | کامپیوتر |
| منبع نور | LED |
| زمان کار | 13 تا 15 ساعت |
|---|---|
| انواع باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| روشنایی | 25000 لوکس |
| منبع باتری | پاناسونیک |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| زمان کار | 13 تا 15 ساعت |
|---|---|
| انواع باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| روشنایی | 25000 لوکس |
| منبع باتری | پاناسونیک |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| زمان کار | 13 تا 15 ساعت |
|---|---|
| انواع باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| روشنایی | 25000 لوکس |
| منبع باتری | پاناسونیک |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| نورانی | 85lum |
|---|---|
| جریان | 180 میلی آمپر |
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
| ضد آب | IP68، |
| منبع نور | هدایت شده |
| منبع نور | رهبری منجر به |
|---|---|
| درجه روشنایی | 15000 لوکس |
| شار نوری | 1000-10000lm |
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
| درجه IP | ضد آب IP67 |
| نام محصول | لامپ حفاظتی معدنچیان LED |
|---|---|
| منبع نور | یک چراغ اصلی دو چراغ کمکی |
| جریان نور اصلی | 400 میلی آمپر - 800 میلی آمپر |
| درجه روشنایی | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون 6.8Ah |