| منبع نور | یک چراغ اصلی شش چراغ کمکی |
|---|---|
| قدرت | 0.65 وات |
| وزن | 143 گرم |
| طول عمر | 100000 ساعت |
| جاری | 180 میلی آمپر |
| منبع نور | 1 عدد چراغ اصلی و 2 عدد چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ 10400mAh |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر - 800 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 1.4 وات - 3 وات |
| منبع نور | 1 عدد چراغ اصلی و 2 عدد چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ 10400mAh |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر - 800 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 1.4 وات - 3 وات |
| منبع نور | 1 عدد چراغ اصلی و 2 عدد چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ 10400mAh |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر - 800 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 1.4 وات - 3 وات |
| منبع نور | 1 عدد چراغ اصلی و 2 عدد چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ 10400mAh |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر - 800 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 1.4 وات - 3 وات |
| منبع نور | یک چراغ اصلی دو چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یونی قابل شارژ 6.6Ah - 7.8Ah |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 1.67 وات |
| منبع نور | یک چراغ اصلی دو چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یونی قابل شارژ 6.6Ah - 7.8Ah |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 1.67 وات |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 10باطری لیتیوم یون قابل شارژ |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 10.4Ah rechargeable li-ion battery |
| Rated voltage | 3.7V |
| Main light current | 450mA - 800mA |
| Main light power | 1.4W - 3W |
| استفاده | تونل، معدن، زیرزمینی |
|---|---|
| زمان روشنایی کار | 13 تا 15 ساعت |
| منبع نور | یک چراغ اصلی دو چراغ کمکی |
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ 2.6Ah |
| جریان نور اصلی | 230 میلی آمپر |