| نام محصول | لامپ ماینر بی سیم LED 15000 لوکس |
|---|---|
| لومن | 232 |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| حالت نورپردازی | حالت های روشنایی Work-aux.-SOS 3 |
| قدرت | 1.78 وات |
| ولتاژ | AC85-265V |
|---|---|
| درخواست | معدن، تونل، ساخت و ساز و غیره |
| منبع نور | LED |
| تضمین | 2-5 سال |
| شار نورانی | 1000-10000lm |
| درخواست | معدن، تونل، ساخت و ساز و غیره |
|---|---|
| ولتاژ | AC85-265V |
| منبع نور | LED |
| تضمین | 2-5 سال |
| شار نورانی | 1000-10000lm |
| اندازه | Φ54.9 * 256mm |
|---|---|
| برق LED | 3 وات |
| روشنایی | 18000 لوکس / 9000 لوکس |
| ضدآب | IP68 |
| فاصله پرتو | 200 متر |
| نام محصول | چراغ فانوس LED ضد انفجار |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | -20 تا 40 ℃ |
| زمان اجرا | 8-10 ساعت |
| زمان تخلیه | 4-6 ساعت |
| ظرفیت باتری | 6.4Ah / 3.2Ah باتری لیتیوم یون |
| نام محصول | چراغ پیشانی معدن برای صنایع صنعتی |
|---|---|
| روشنایی | 10000 لوکس |
| مواد | ABS |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| تضمین | 1 سال |
| نام محصول | چراغ معدن LED |
|---|---|
| نورانی | 85lum |
| لوگو | لوگوی سفارشی شده را روی چراغ درپوش بپذیرید |
| استفاده | مورد استفاده برای روشنایی ماینر کار |
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ 2.8Ah |
| زمان کار | 13 تا 15 ساعت |
|---|---|
| انواع باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| روشنایی | 25000 لوکس |
| منبع باتری | پاناسونیک |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| نوع باتری | باتری قابل شارژ 18650 |
|---|---|
| گواهی | CE,EMC,FCC |
| استفاده | معدن ، کمپینگ ، صنعتی ، اضطراری ، آتش نشانی |
| منبع نور | کری ال ای دی |
| رتبه Ip | IP68 |
| نام محصول | چراغ کلاه ایمنی برای استخراج معدن |
|---|---|
| روشنایی | 10000 لوکس |
| مواد | ABS |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| تضمین | 1 سال |