| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T، وسترن یونیون، پی پال |
| قابلیت ارائه | ده هزار در ماه |
| محل منبع | چین |
| نام محصول | ایستگاه شارژ برای لامپ معدنچی بدون سیم |
|---|---|
| استفاده | برای شارژ لامپ درپوش معدن GLC-6 |
| حفاظت | حفاظت از اتصال کوتاه، شارژ بیش از حد، جریان بیش از حد، ولتاژ اضافه |
| ولتاژ ورودی و جریان | 110V-240V/10A |
| ولتاژ و جریان خروجی | 5 ولت / 2 آمپر |
| درجه روشنایی | 15000 لوکس |
|---|---|
| منبع نور | 1 چراغ اصلی 2 چراغ کمکی |
| ظرفیت باتری | بسته باتری لیتیوم یون 6.6Ah |
| زمان کار مداوم | 13 - 16 ساعت |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| منبع نور | یک چراغ اصلی و شش چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یونی 2200 میلی آمپری |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 230 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 0.74 وات |
| منبع نور | یک چراغ اصلی دو چراغ کمکی |
|---|---|
| استفاده | معدن، صنعتی، کمپینگ، اضطراری |
| رتبه Ip | IP68 |
| گارانتی ((سال) | 1سال |
| قدرت لامپ (w) | 2.96 وات |
| جزئیات بسته بندی | یک لامپ و کتابچه راهنمای کاربر |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، Western Union، T/T، Paypal |
| قابلیت ارائه | 10000 PCS/ماه |
| محل منبع | چین شنژن |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| منبع نور | یک چراغ اصلی شش چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 3باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 300 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 1.1W |
| زاویه پرتو | 90 درجه |
|---|---|
| قدرت نور اصلی | 0.74 وات |
| درخواست | معدن، تونل، ساخت و ساز و غیره |
| ولتاژ استاندارد | 3.7 ولت |
| مواد | پلاستیک و فلز |
| رنگ | زرد |
|---|---|
| نوع باتری | باتری قابل شارژ 18650 |
| ضد اب | IP68 |
| چرخه های باتری | 1200 سیکل |
| نشان | نشانگر قدرت کم قابل تنظیم، قابل حمل |