| شماره مدل | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| منبع نور | SMD2835 |
| توان/متر | 8W/M |
| طول عمر | 5 سال |
| زمان کار | 50000 |
| منبع نور | 1 عدد چراغ اصلی و 2 عدد چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 10باطری لیتیوم یون قابل شارژ |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر - 800 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 1.4 وات - 3 وات |
| حالت های روشنایی | بالا/پایین/استرو |
|---|---|
| ولتاژ دارای امتیاز | 3.7 ولت |
| بد | 216lum |
| منبع نور LED | کرک |
| منبع تغذیه | باتری قابل شارژ |
| مدل شماره | GLT-7C |
|---|---|
| چرخه های باتری | 1000 چرخه |
| دمای رنگ | 6500k |
| مدت زمان LED کمکی | >60 ساعت |
| ضمانت | 2 سال |
| نام مورد | GS12-A |
|---|---|
| روشنایی نور اصلی | 15000 لوکس - 25000 لوکس |
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
| چرخه های باتری | 1200 سیکل |
| لامپ مواد بدن | پلاستیکی |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T ، Western Union ، PayPal |
| قابلیت ارائه | ده هزار در ماه |
| محل منبع | چین |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T ، Western Union ، PayPal |
| قابلیت ارائه | ده هزار در ماه |
| محل منبع | چین |
| مدل شماره. | GL-AFL-200W/300W/400W/500W |
|---|---|
| قدرت | 200W / 300W / 400W / 500W |
| ولتاژ | AC100-240V |
| درخشان | 26000lm - 65000lm |
| منبع نور | 210pcs-576pcs |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T ، Western Union ، PayPal |
| قابلیت ارائه | ده هزار در هر مونت |
| محل منبع | چین |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T ، Western Union ، PayPal |
| قابلیت ارائه | ده هزار در هر مونت |
| محل منبع | چین |