| درجه روشنایی | 25000 لوکس |
|---|---|
| نام مورد | GL2.5-C |
| نورانی | 216lum |
| زمان اجرا | 13 - 15 ساعت |
| درجه IP | ضد آب IP68 |
| تضمین | 1 سال |
|---|---|
| مواد | سیلیکون |
| طول | 5 متر / رول، 10 متر / رول |
| کم نور | آره |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
|---|---|
| ولتاژ ورودی | AC 220V |
| مواد | سیلیکون |
| نوع LED | SMD 5050 |
| CRI | 85+ |
| نوع قابل شارژ مجدد | آره |
|---|---|
| زمان شارژ | 3 ساعت |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| دمای رنگ | 6000 هزار |
| دمای کار | -40 - 60 درجه |
| توان سنج | 12 وات |
|---|---|
| ال ای دی ها | ۷۲/م |
| ولتاژ | DC36V |
| نوع LED | 5050 |
| رنگ نورپردازی | آب سرد، قابل سفارشی سازی |
| زمان کار | ساعت 120 |
|---|---|
| زمان شارژ | 3 ساعت |
| جریان شارژ | 1.5A |
| مواد | PC + سیلیکون |
| طول موج | R: 630 / G: 525 / B: 465 |
| درجه روشنایی | 10000 لوکس |
|---|---|
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| استفاده | تونل، معدن، زیرزمینی |
| لومن | 216 لوم |
| نام محصول | چراغ سر معدنچیان زغال سنگ |
|---|---|
| لومن | 232 |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| حالت نورپردازی | حالت های روشنایی Work-Aux-SOS 3 |
| قدرت | 1.78 وات |
| رتبه Ip | IP68 |
|---|---|
| طول | 5 متر / رول، 10 متر / رول |
| تضمین | 1 سال |
| دمای رنگ | 3000K-20000K برای گزینه ها |
| ولتاژ ورودی | AC 220V |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | Western Union ، T/T ، PayPal |
| قابلیت ارائه | ده هزار در ماه |
| محل منبع | چین |