| نام محصول | چراغ فانوس LED ضد انفجار |
|---|---|
| دمای قابل اجرا | -20 تا 40 ℃ |
| زمان اجرا | 8-10 ساعت |
| زمان تخلیه | 4-6 ساعت |
| ظرفیت باتری | 6.4Ah / 3.2Ah باتری لیتیوم یون |
| نام محصول | چراغ فانوس LED ضد انفجار |
|---|---|
| زمان شارژ | 4-6 ساعت |
| ضدآب | IP68 |
| مقاومت در برابر ضربه | 2 متر |
| زمان تخلیه | 4-6 ساعت |
| درجه روشنایی | 10000 لوکس |
|---|---|
| برنامه | معدن، تونل، ساخت و ساز و غیره |
| ضد آب | IP68، 20M |
| زاویه پرتو | 30 تا 120 درجه قابل تنظیم |
| گارانتی | 2 سال |
| منبع نور | يک چراغ اصلي |
|---|---|
| ظرفیت باتری | 6باطری لیتیوم قابل شارژ مجدد 4 آمپر |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور قوی | 760 میلی آمپر |
| جریان نور ضعیف | 260 میلی آمپر |
| زمان بیداری | 16-18 ساعت |
|---|---|
| دمای رنگ | 5000K |
| دمای کاری | -40 تا 50 درجه سانتیگراد |
| نوع باتری | باتری قابل شارژ 18650 |
| گزینه نصب | پایه سقفی / پایه قلاب |
| منبع نور | یک چراغ اصلی شش چراغ کمکی |
|---|---|
| نوع باتری | باتری LI-Ion قابل شارژ |
| تایپ کنید | چراغ های جلو |
| رتبه بندی IP | IP67 |
| منبع برق | LED |
| شماره مدل | GL-T666 |
|---|---|
| منبع نور | یک کری ال ای دی |
| طول عمر | 100000 ساعت |
| زمان کار | 8 ساعت |
| وزن | 280 گرم |
| نام محصول | لامپ معدن LED |
|---|---|
| منبع نور | یک چراغ اصلی دو چراغ کمکی |
| جریان نور اصلی | 400 میلی آمپر - 800 میلی آمپر |
| درجه روشنایی | 9000LUX-20000lux - 25000lux |
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون 6.8Ah |
| نام محصول | لامپ ماینر بی سیم 25000 لوکس |
|---|---|
| لومن | 385 |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| حالت نورپردازی | ضعیف-کار-قوی-aux.-SOS 5 حالت روشنایی |
| قدرت | 2.96 وات |
| اندازه | Φ54.9 * 256mm |
|---|---|
| برق LED | 3 وات |
| عمر منبع نور | 100000 ساعت |
| دمای قابل اجرا | -20 تا 40 ℃ |
| ولتاژ نامی | 3.7 V |