| دمای کار | -40-+50 ℃ |
|---|---|
| ولتاژ | AC85-265V |
| درخواست | معدن، تونل، ساخت و ساز و غیره |
| تضمین | 2-5 سال |
| امکانات | کارایی بالا، صرفه جویی در انرژی، طول عمر طولانی |
| ولتاژ | AC85-265V |
|---|---|
| درخواست | معدن، تونل، ساخت و ساز و غیره |
| منبع نور | LED |
| تضمین | 2-5 سال |
| شار نورانی | 1000-10000lm |
| درجه روشنایی | 25000 لوکس |
|---|---|
| ضدآب | IP68 |
| زمان شارژ | 4 ساعت |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| روشنایی | 1000 لومن |
| main light current | 450mA |
|---|---|
| Power | 1.67W |
| Battery cycles | 1000cycles |
| Working Temperature | -40℃-+50℃ |
| Warranty | 1 Years |
| درخواست | معدن، تونل، ساخت و ساز و غیره |
|---|---|
| ولتاژ | AC85-265V |
| منبع نور | LED |
| تضمین | 2-5 سال |
| شار نورانی | 1000-10000lm |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر |
|---|---|
| قدرت | 1.67 وات |
| چرخه های باتری | 1000 چرخه |
| دمای کاری | -40-+50 ℃ |
| گارانتی | 1 سال |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر |
|---|---|
| قدرت | 1.67 وات |
| چرخه های باتری | 1000 چرخه |
| دمای کاری | -40-+50 ℃ |
| گارانتی | 1 سال |
| نام محصول | قفسه شارژ |
|---|---|
| استفاده | برای شارژ لامپ درپوش معدن GLC-6 |
| حفاظت | حفاظت از اتصال کوتاه، شارژ بیش از حد، جریان بیش از حد، ولتاژ اضافه |
| ولتاژ ورودی و جریان | 110V-240V/10A |
| ولتاژ و جریان خروجی | 5 ولت / 2 آمپر |
| گزینه های نصب | گیره کلاه ایمنی، پایه مغناطیسی |
|---|---|
| منبع انرژی | باتری قابل شارژ |
| ضدآب | IP68 |
| مواد | ABS |
| ویژگی های ایمنی | حفاظت از شارژ بیش از حد، محافظت از مدار کوتاه |
| زمان شارژ | 4 ساعت |
|---|---|
| بند سر قابل تنظیم | آره |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| نام محصول | لامپ سرپوش معدنچی |
| منبع انرژی | باتری قابل شارژ |