| نام محصول | قفسه شارژ |
|---|---|
| استفاده | برای شارژ لامپ درپوش معدن GLC-6 |
| حفاظت | حفاظت از اتصال کوتاه، شارژ بیش از حد، جریان بیش از حد، ولتاژ اضافه |
| ولتاژ ورودی و جریان | 110V-240V/10A |
| ولتاژ و جریان خروجی | 5 ولت / 2 آمپر |
| نام محصول | چراغ سر معدنچیان زغال سنگ |
|---|---|
| لومن | 232 |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| حالت نورپردازی | حالت های روشنایی Work-Aux-SOS 3 |
| قدرت | 1.78 وات |
| روشنایی نور اصلی | 5000 لوکس |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| رتبه حفاظتی | ضد آب IP68 |
| زاویه قابل تنظیم | 90 درجه |
| درخواست | معدن، تونل، ساخت و ساز و غیره |
|---|---|
| دمای کار | -40-+50 ℃ |
| درجه روشن شدن | 2700K-6500K |
| ولتاژ | AC85-265V |
| ضدآب | IP68 |
| شماره مدل | GLC-6 |
|---|---|
| درخواست | روشنایی زیرزمینی، تونل، معدن زغال سنگ |
| سطح ضد آب | IP68 |
| نام ماده | GLC-6 |
| مدت زمان | 16 ساعت |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | Western Union ، T/T ، PayPal |
| قابلیت ارائه | ده هزار در ماه |
| محل منبع | چین |
| طول عمر LED اصلی | 100000 ساعت |
|---|---|
| مدت زمان LED کمکی | >60 ساعت |
| زمان کار | 15 ساعت - 10 ساعت |
| درجه ضد آب | IP68 |
| مقاومت در برابر ضربه | ≥1.5 متر |
| نام محصول | چراغ درپوش ایمنی معدن زغال سنگ |
|---|---|
| لوگو | لوگوی سفارشی قابل قبول است |
| حالت روشنایی | نرمال-قوی-کمکی-SOS |
| درجه ضد آب | IP68 |
| جریان نور اصلی | 200 میلی آمپر - 400 میلی آمپر - 800 میلی آمپر |
| نام محصول | چراغ معدن LED |
|---|---|
| روشنایی | 10000 لوکس |
| مواد | ABS |
| زاویه پرتو | 120 درجه |
| تضمین | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T ، Western Union ، PayPal |
| قابلیت ارائه | ده هزار در ماه |
| محل منبع | چین |