| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یونی قابل شارژ 7Ah |
|---|---|
| گواهی | CE,CCC,ATEX |
| استفاده | روشنایی زیرزمینی، روشنایی معدن |
| منبع نور | یک چراغ اصلی دو چراغ کمکی |
| درجه ضد آب | IP68 |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | ده هزار در ماه |
| محل منبع | چین |
| نام محصول | چراغ هلمت ایمنی معدن |
|---|---|
| لومن | 96 LUM |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| حالت نورپردازی | 2 حالت نورپردازی Work-aux |
| قدرت | 0.74 وات |
| دمای کار | -40-+50 ℃ |
|---|---|
| ولتاژ | AC85-265V |
| درخواست | معدن، تونل، ساخت و ساز و غیره |
| تضمین | 2-5 سال |
| امکانات | کارایی بالا، صرفه جویی در انرژی، طول عمر طولانی |
| گزینه های نصب | گیره کلاه ایمنی، پایه مغناطیسی |
|---|---|
| منبع انرژی | باتری قابل شارژ |
| ضدآب | IP68 |
| مواد | ABS |
| ویژگی های ایمنی | حفاظت از شارژ بیش از حد، محافظت از مدار کوتاه |
| ولتاژ | AC85-265V |
|---|---|
| درخواست | معدن، تونل، ساخت و ساز و غیره |
| منبع نور | LED |
| تضمین | 2-5 سال |
| شار نورانی | 1000-10000lm |
| رنگ | شفاف |
|---|---|
| طول عمر LED اصلی | 100000 ساعت |
| استفاده | صنعتی ، آتش نشانی |
| طول عمر | 100 ، 000 ساعت |
| مدت زمان | 16 ساعت |
| ضد اب | IP68 |
|---|---|
| کاربرد | معدن ، تونل ، اماکن ساختمانی و غیره |
| نصب | سقف ، دیوار ، آویز |
| چرخه های باتری | 1200 سیکل |
| روشنایی نور اصلی | 5000 لوکس |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر |
|---|---|
| قدرت | 1.67 وات |
| چرخه های باتری | 1000 چرخه |
| دمای کاری | -40-+50 ℃ |
| گارانتی | 1 سال |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T ، Western Union ، PayPal |
| قابلیت ارائه | ده هزار در هر مونت |
| محل منبع | چین |