| نام محصول | کمربند معدن زیرزمینی با کمربند شانه |
|---|---|
| استفاده | برای استفاده معدنچیان زیرزمینی |
| مواد | پارچه های پلی استری |
| اندازه | 1245mm*53mm |
| مواد کلیپ | فولاد ضد زنگ |
| مدل | چراغ قوه ضد انفجار GL-T666A |
|---|---|
| روشنایی برای 1 متر | 10000 لوکس |
| زمان کار | 10-24 ساعت |
| وزن | 360 گرم |
| درجه ضد آب | IP68 |
| منبع نور | SMD2835 |
|---|---|
| پیکربندی LED ها | 60/ 70/ 72/ 120/ 140/ 144 LED در هر متر |
| قدرت | 8/ 15/ 17/ 18 وات/ متر |
| CRI | > 75 |
| ولتاژ برق ورودی | DC24V / 36V / AC110V ~ 130V / 210V ~ 230V |
| شماره مدل | GL-T666 |
|---|---|
| منبع نور | یک چراغ اصلی |
| طول عمر | 100000 ساعت |
| زمان کار | 4 ساعت |
| وزن | 280 گرم |
| شماره مدل | GL-T666 |
|---|---|
| منبع نور | یک چراغ اصلی |
| طول عمر | 100000 ساعت |
| زمان کار | 9 ساعت |
| وزن | ۳۶۰ گرم |
| شماره مدل | GL-T666 |
|---|---|
| منبع نور | یک چراغ اصلی |
| طول عمر | 100000 ساعت |
| زمان کار | 9 ساعت |
| وزن | ۳۶۰ گرم |
| شماره مدل | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| منبع نور | SMD2835 |
| توان/متر | 8W/M |
| طول عمر | 5 سال |
| زمان کار | 50000 |
| نام محصول | کمربند ماینر قابل تنظیم با تسمه های شانه دار |
|---|---|
| استفاده | برای استفاده معدنچیان زیرزمینی |
| مواد | پارچه های پلی استری |
| اندازه | 1245mm*53mm |
| مواد کلیپ | فولاد ضد زنگ |
| شماره مدل | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| منبع نور | SMD2835 |
| توان/متر | 8W/M |
| طول عمر | 5 سال |
| زمان کار | 50000 |
| شماره مدل | GL-XLM-0414-8W-70-AC220V |
|---|---|
| منبع نور | SMD2835 |
| توان/متر | 8W/M |
| طول عمر | 5 سال |
| زمان کار | 50000 |