| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T ، Western Union ، PayPal |
| قابلیت ارائه | ده هزار در ماه |
| محل منبع | چین |
| منبع نور | یک چراغ اصلی شش چراغ کمکی |
|---|---|
| حالت های نورپردازی | اصلی - اصلی / کمکی - خاموش |
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یون قابل شارژ 2.6Ah |
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| محل منبع | چین |
| منبع نور | یک چراغ اصلی دو چراغ کمکی |
|---|---|
| استفاده | معدن، صنعتی، کمپینگ، اضطراری |
| رتبه Ip | IP68 |
| گارانتی ((سال) | 1سال |
| قدرت لامپ (w) | 2.96 وات |
| نوع قابل شارژ مجدد | آره |
|---|---|
| زمان شارژ | 3 ساعت |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| دمای رنگ | 6000 هزار |
| دمای کار | -40 - 60 درجه |
| نشان | نشانگر قدرت کم قابل تنظیم، قابل حمل |
|---|---|
| دمای رنگ | 2700k-6500k |
| خدمت | OEM/ODM موجود است |
| سطح ضد آب | IP68 |
| زمان بیداری | 80 ساعت تا 100 ساعت |
| طول عمر | 100 ، 000 ساعت |
|---|---|
| شماره مدل | GLT-2 |
| درجه ضد آب | IP68 |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| برنامه | معادن |
| نام محصول | کمربند معدن زیرزمینی با کمربند شانه |
|---|---|
| استفاده | برای استفاده معدنچیان زیرزمینی |
| مواد | پارچه های پلی استری |
| اندازه | 1245mm*53mm |
| مواد کلیپ | فولاد ضد زنگ |
| مدل | چراغ قوه ضد انفجار GL-T666A |
|---|---|
| روشنایی برای 1 متر | 10000 لوکس |
| زمان کار | 10-24 ساعت |
| وزن | 360 گرم |
| درجه ضد آب | IP68 |
| منبع نور | SMD2835 |
|---|---|
| پیکربندی LED ها | 60/ 70/ 72/ 120/ 140/ 144 LED در هر متر |
| قدرت | 8/ 15/ 17/ 18 وات/ متر |
| CRI | > 75 |
| ولتاژ برق ورودی | DC24V / 36V / AC110V ~ 130V / 210V ~ 230V |
| شماره مدل | GL-T666 |
|---|---|
| منبع نور | یک چراغ اصلی |
| طول عمر | 100000 ساعت |
| زمان کار | 4 ساعت |
| وزن | 280 گرم |