| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T ، Western Union ، PayPal |
| قابلیت ارائه | ده هزار در ماه |
| محل منبع | چین |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T ، Western Union ، PayPal |
| قابلیت ارائه | ده هزار در هر مونت |
| محل منبع | چین |
| روشنایی نور اصلی | 5000 لوکس |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| رتبه بندی IP | IP65 |
| رتبه حفاظتی | ضد آب IP68 |
| زاویه قابل تنظیم | 90 درجه |
| ضد آب | IP68 |
|---|---|
| شماره مدل | GLC-6 |
| ولتاژ | AC85-265V |
| مدت زمان اصلی LED | 15 تا 18 ساعت |
| رتبه حفاظتی | ضد آب IP68 |
| لومن | 261lum |
|---|---|
| نصب و راه اندازی | سقف ، دیوار ، آویز |
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
| جریان نور اصلی | 600mA-800mA-1100mA |
| ظرفیت باتری | 7000 میلی آمپر ساعت باتری Li-Ion قابل شارژ |
| طول عمر | 100000 ساعت |
|---|---|
| مواد | محفظه آلیاژ آلومینیوم |
| دمای رنگ | 5000K |
| عمر باتری | 1200 چرخه |
| طول عمر | 100 ، 000 ساعت |
| مدل شماره | GL-T666B |
|---|---|
| منبع نور | یک کری نور اصلی |
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یونی قابل شارژ 6.4Ah 18650 |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور قوی | 760 میلی آمپر |
| وزن | 150-300 گرم |
|---|---|
| خدمات | OEM/ODM موجود است |
| جریان نور اصلی | 400 میلی آمپر - 800 میلی آمپر |
| مدت زمان | 60 ساعت -33 ساعت - 22 ساعت |
| زمان کار مداوم | 35 ساعت |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T، وسترن یونیون، پی پال |
| قابلیت ارائه | ده هزار در هر مونت |
| محل منبع | چین |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | ده هزار در ماه |
| محل منبع | چین |