| منبع نور | یک چراغ اصلی و شش چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | باتری لیتیوم یونی 2200 میلی آمپری |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 230 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 0.74 وات |
| main light current | 450mA |
|---|---|
| Power | 1.67W |
| Battery cycles | 1000cycles |
| Working Temperature | -40℃-+50℃ |
| Warranty | 1 Years |
| خدمت | OEM/ODM موجود است |
|---|---|
| روشنایی | 12500 لوکس - 25000 لوکس |
| مدل شماره | GL4.5-A |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر |
| درجه ضد آب | IP68 |
| نام مورد | GS12-A |
|---|---|
| روشنایی نور اصلی | 15000 لوکس - 25000 لوکس |
| راه شارژ | شارژر USB / شارژر پایه / قفسه شارژر |
| چرخه های باتری | 1200 سیکل |
| لامپ مواد بدن | پلاستیکی |
| رنگ | شفاف |
|---|---|
| طول عمر LED اصلی | 100000 ساعت |
| استفاده | صنعتی ، آتش نشانی |
| طول عمر | 100 ، 000 ساعت |
| مدت زمان | 16 ساعت |
| ظرفیت باتری | 6باتری لیتیوم یون قابل شارژ |
|---|---|
| عمر باتری | 1200 چرخه |
| ولتاژ ورودی | AC85-265V |
| درخشان | 232lum |
| نوع نصب | سوار بر سقف |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
|---|---|
| درخشان | 169 لوم |
| گزینه های نصب | گیره کلاه ایمنی، پایه مغناطیسی |
| نگهدارنده لامپ قابل تنظیم | 90 درجه |
| ویژگی | نشانگر قدرت کم قابل تنظیم، قابل حمل |
| مدت زمان روشنایی | 12 ساعت |
|---|---|
| چرخه های باتری | 1000 چرخه |
| ضد شوک | بله |
| برنامه | معدن ، ساخت و ساز ، صنعتی |
| روشنایی نور اصلی | ۲۳۰۰۰ لوکس |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | L/C، T/T، وسترن یونیون |
| قابلیت ارائه | ده هزار در ماه |
| محل منبع | چین |
| جزئیات بسته بندی | یک بسته حاوی یک نور ، کتابچه راهنمای دستورالعمل و شارژر است. |
|---|---|
| زمان تحویل | 10-15 روز |
| شرایط پرداخت | T/T ، Western Union |
| قابلیت ارائه | ده هزار در ماه |
| محل منبع | چین |