| نام محصول | لامپ ماینر بی سیم LED 15000 لوکس |
|---|---|
| لومن | 232 |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| حالت نورپردازی | حالت های روشنایی Work-aux.-SOS 3 |
| قدرت | 1.78 وات |
| نام محصول | 6.8Ah چراغ درپوش LED استخراج زیرزمینی |
|---|---|
| لومن | 232 |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| حالت نورپردازی | حالت های روشنایی Work-Aux-SOS 3 |
| قدرت | 1.78 وات |
| نام محصول | لامپ ماینینگ LED KL5LM |
|---|---|
| درجه روشنایی | 10000 لوکس |
| امکانات | کارایی بالا، صرفه جویی در انرژی، طول عمر طولانی |
| ضدآب | IP68 |
| منبع نور | LED |
| درخواست | معدن، تونل، ساخت و ساز و غیره |
|---|---|
| دمای کار | -40-+50 ℃ |
| درجه روشن شدن | 2700K-6500K |
| ولتاژ | AC85-265V |
| ضدآب | IP68 |
| ویژگی ها | صرفه جویی در انرژی، طول عمر طولانی، روشنایی بالا |
|---|---|
| شماره مدل | GL2.5-A |
| مدت زمان اصلی LED | ساعت 16-18 |
| درجه IP | ضد آب IP68 |
| زمان کار مداوم | 15 ساعت |
| Light source | 1pc main light & 2pcs auxiliary lights |
|---|---|
| Battery capacity | 7000mAh rechargeable Lithium battery 18650 |
| Lighting modes | Normal-Strong-Auxiliary |
| LED operating current | 520mA-1200mA-200mA |
| Brightness | 12000Lux-23000Lux-1500Lux |
| چرخه های باتری | 1200 چرخه |
|---|---|
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| ولتاژ | AC 100-240V |
| رتبه بندی IP | IP68 |
| استفاده | تونل، معدن، زیرزمینی |
| ظرفیت باتری | بسته باتری لیتیوم یون 6.6Ah |
|---|---|
| وزن | 420 گرم |
| طول عمر نور اصلی | 100000 ساعت |
| لومن | 216 لوم |
| ضدآب | IP67 |
| منبع نور | یک چراغ اصلی و دو چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | بسته باتری لیتیوم یونی 7800 میلی آمپر ساعتی |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 1.67 وات |
| منبع نور | یک چراغ اصلی و دو چراغ کمکی |
|---|---|
| ظرفیت باتری | بسته باتری لیتیوم یونی 7800 میلی آمپر ساعتی |
| ولتاژ نامی | 3.7 ولت |
| جریان نور اصلی | 450 میلی آمپر |
| قدرت نور اصلی | 1.67 وات |